چاپ کتاب |چاپ کتاب فوری |چاپ کتاب ارزان |

 چاپ کتاب، اخذ فیپا، اخذ شابک، اخذ مجوز ارشاد

چاپ کتاب |چاپ کتاب فوری |چاپ کتاب ارزان |چاپ کتاب با تیراژ کم |مراحل چاپ کتاب|چاپ کتاب حتی یک جلد|چاپ کتاب با کمترین هزینه |هزینه چاپ کتاب |محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب |چاپ ارزان کتاب|چاپ کتاب شعر |چاپ کتاب داستان |چاپ رمان |

 ترجمان سنتر علاوه بر تخصص در ترجمه متن، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب ، ترجمه فیلم ، چاپ مقاله بهترین سایت چاپ کتاب است. در ایران سایت های مختلفی کار چاپ کتاب را انجام می دهند اما متاسفانه اکثر آنها تخصص خاصی در چاپ کتاب ندارند و فقط به عنوان دلال عمل می کنند. برخی از موسسات چاپ کتاب برخی مراحل چاپ کتاب را به درستی انجام نمی دهند مثلا موسساتی وجود دارند که در چاپ کتاب فقط شابک می گیرند و دیگر به دنبال اخذ مجوز ارشاد و  اخذ فیپا نمی روند یا بالعکس. اما در ترجمان سنتر به عنوان بهترین سایت چاپ کتاب در ایران، تمام مراحل چاپ کتاب به صورت قانونی و درست انجام می شود و تمام مستندات مربوط به چاپ کتاب در اختیار مشتری قرار می گیرد.

چاپ ارزان کتاب

ثبت سفارش

  • انواع فایل های مجاز : jpg, pdf, doc, docx.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

برای مشاوره چاپ کتاب با شماره های زیر تماس حاصل نمائید:

۰۹۱۹۶۷۱۸۹۰۷

 چاپ کتاب |چاپ کتاب فوری |چاپ کتاب ارزان |چاپ کتاب با تیراژ کم حتی یک جلد|مراحل چاپ کتاب|چاپ کتاب با کمترین هزینه |هزینه چاپ کتاب |محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب |چاپ ارزان کتاب|چاپ کتاب شعر |چاپ کتاب داستان |چاپ رمان |

از نقطه نظر متخصصان چاپ کتاب در ترجمان سنتر، چاپ کتاب به تخصصی ویژه نیاز دارد:

سایت چاپ کتاب

  • چاپ کتاب نیاز به صفحه آرایی حرفه ای دارد
  • چاپ کتاب نیاز به طراحی جلد مفهومی و جذب کننده مخاطب دارد
  • چاپ کتاب در قطع مناسب باید انجام شود
  • چاپ کتاب نیازمند ویراستاری حرفه ای است
  • چاپ کتاب نیازمند انتخاب موضوع جذاب است
  • چاپ کتاب هزار و یک نکته دارد که متخصصان  ترجمان سنتر همواره این نکات را در چاپ کتاب لحاظ خواهند کرد.

چاپ کتاب حتی یک جلد، چاپ کتاب در تیراژ پایین خدمت دیگری از   ترجمان سنتر است که می تواند یکی از آرزوهای دانشجویان، نویسندگان و شاعران عزیز این مرز و بوم را محقق نماید. در ایران عزیز اسلامی بنابر آمار رسمی منتشره سرانه مطالعه کتاب از حد جهانی بسیار کمتر است، چاپ کتاب با قیمت مناسب و کم یکی از ابزارهایی است که می تواند در فرهنگ کتاب و کتاب خوانی اثر بگذارد از آنجاکه در سالهای اخیر قیمت کاغذ رشد بسیار بالایی داشته است چاپ کتاب در تیراژ بالا برای نویسندگان مقرون به صرفه نبوده است ترجمان سنتر تدابیری اتخاذ کرده تا با کاهش قیمت چاپ کتاب و نیز چاپ کتاب در تیراژ پایین بر این مشکلات فائق آید.

سایت چاپ کتاب

  ترجمان سنتر  در صنعت چاپ کتاب سالها تجربه موفق دارد و از دیرباز با ناشران و ویراستارن حرفه ای در حوزه چاپ کتاب تعامل و همکاری بسیار سازنده داشته و دارد. یکی از تعهدات ترجمان سنتر در چاپ کتاب، رضایت مشتری است و تا زمانی که مشتری رضایت کامل از چاپ کتاب خود نداشته باشد، همکاران ما تصحیحات مورد نظر مشتری را اعمال خواهند کرد. برای بهبود کیفیت چاپ کتاب، یک نمونه اولیه از چاپ کتاب قبل از اخذ مجوز و کارهای قانونی در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت. مشتری تصحیحات مورد نظر خود را اعمال می کنند و پس از نهایی شدن نمونه اولیه چاپ کتاب، سیر مراحل قانونی شروع خواهد شد.

اگر شما عزیزان تمایل به چاپ کتاب خود و یا تبدیل پایان نامه به کتاب دارید  و قصد دارید با افتخار نام خود را بر روی کتاب چاپ شده خود به دیگران نشان دهید، بهتر است از خدمات چاپ کتاب ترجمان سنتر ( ترجمان سنتر  بهترین سایت ترجمه کتاب در ایران است) استفاده کنید.

 برای محاسبه هزینه چاپ کتاب (محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب) از طریق همین صفحه می توانید اقدام نمایید.

مراحل چاپ کتاب

همانطور که در بالا گفته شد یکی اساسی ترین گامها در چاپ کتاب انتخاب موضوع جدید، مناسب و جذاب است.

انتخاب موضوع جدید و مناسب برای چاپ کتاب

سایت چاپ کتاب

اگر قصد چاپ کتاب دارید باید برای کتاب خود موضوع جدید و مناسبی انتخاب نمائید. کتاب شما خواه ترجمه ای از یک اثر مشهور باشد خواه اثری تالیف از خودتان باشد برای اطمینان از اینکه کتاب شما  قبلا توسط مترجم یا ناشر دیگری منتشر نشده است، باید سری به سایت کتابخانه ملی ایران بزنید. اگر در سایت کتابخانه ملی ایران موضوعی یلفت نگردد به این معناست که تا کنون این کتاب توسط ناشری منتشر یا چاپ نشده است.

چاپ کتاب مستلزم دریافت شابک (شماره انتشار بین المللی کتاب) است. برای دریافت شابک باید سری به ISBN.IR بزنید.

چنانچه برای چاپ کتابی به نام خودتان قصد ترجمه کتاب دارید، بهتر است در مرحله اول با ادبیات نویسنده، فرهنگ نویسنده، سبک گفتاری نویسنده به خوبی آشنا گردید. ترجمان سنتر تمام مراحل دریافت فیپا و شابک را برای چاپ کتاب شما در کمترین زمان ممکن انجام خواهد داد.

مرحله اول چاپ کتاب

ویرایش پایانی ترجمه کتاب یا کتاب خود را به ویراستاری متخصص در حوزه مربوطه کتاب بسپارید تا به لحاظ ادبی و محتوایی کتاب شما را برای چاپ ویرایش نماید.

مرحله دوم چاپ کتاب

پس از ویرایش علمی و ادبی یکی از مهمترین مراحل در چاپ کتاب انتخاب طرح روی جلد مناسب با محتوای کتاب است. بهتر است برای اینکار به فردی متخصص مراجعه شود. البته در ترجمان سنتر برای چاپ کتاب طرحهای مختلفی به نویسنده ارائه می گردد.

مرحله سوم چاپ کتاب

به منظور چاپ کتاب باید کتاب ترجمه شده یا تالیفی به شکل مناسبی حروف چینی و صفحه آرایی گردد.

مرحله چهارم چاپ کتاب

پس از صفحه آرایی و حروف چینی، برای چاپ کتاب باید به سایت شابک بروید چون چاپ کتاببدون شماره انتشار بین المللی  ممکن نخواهد بود.

مرحله پنجم چاپ کتاب

گزینه دیگر برای دریافت شابک بهره گیری از ناشران است، ترجمان سنتر با بهره گیری از ناشران معتبر این مرحله از چاپ کتاب را انجام خواهد داد.

مرحله ششم چاپ کتاب

برای چاپ کتاب مرحله پس از دریافت شابک، ارسال کتاب به کتابخانه ملی ایران برای اخذ فیپا است.

مرحله هفتم چاپ کتاب

در مرحله بعد برای چاپ کتاب، کتاب به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت صدور مجوز ارسال می گردد.

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی محتوای کتاب را بررسی نموده و اگر مغایرتی با معیارهای مصوب وزارت ارشاد نداشته باشد، مراتب طی نامه ای به ناشر یا نویسنده اعلام می گردد.

مرحله نهم چاپ کتاب

مرحله دهم در چاپ کتاب قرار دادن کتاب  در اختیار ناشر برای لیتوگرافی و صحافی است.

مرحله پایانی چاپ کتاب

در مرحله پایانی و مرحله پایانی از چاپ کتاب شش جلد از کتاب باید به جهت مرحله اعلام وصول، تحویل وزارت ارشاد شده تا مراحل چاپ کتاب تکمیل شود.

بازه زمانی مربوط به سپری شدن مراحل اداری چاپ کتاب

عموما شابک  به تعداد کافی در اختیار ناشران می باشد. زمان صدور فیپا فیپا حدودا هفت روز کاری طول می کشد. طول بازه اخذ مجوز ارشاد  برای چاپ کتاب بین ۱۰ روز تا ۶ ماه است.

چاپ کتاب در ترجمان سنتر در چه حوزه هایی انجام می شود؟

چاپ کتاب و ثبت درخواست چاپ کتاب در ترجمان سنتر

ترجمان سنتر به عنوان بهترین سایت چاپ کتاب ویراستاران متخصصی در رشته های مختلف استخدام نموده و برای هر رشته یک سر تیم به منظور نظارت بر کیفیت چاپ کتاب انتخاب نموده است. چاپ کتاب  با گارانتی بازپرداخت با نظارت سر تیم چاپ کتاب تحویل می گردد. همچنین، امکان استعلام قیمت چاپ کتاب از طریق همین صفحه وجود دارد. محاسبه گر،  قیمت چاپ کتاب را بصورت آنلاین و بدون صرف هزینه ای در اختیار مشتری قرارمی دهد. زمینه های چاپ کتاب در ترجمان سنتر عبارتند از : چاپ کتاب پزشکی، چاپ کتاب حقوق، چاپ کتاب روان شناسی، چاپ کتاب شیمی، چاپ کتاب علوم طبیعی، چاپ کتاب علوم اجتماعی، چاپ کتاب علوم پایه، چاپ کتاب عمران، چاپ کتاب کامپیوتر، چاپ کتاب محیط زیست، چاپ کتاب مدیریت و چاپ کتاب حسابداری، چاپ کتاب مکانیک، چاپ کتاب هنر، چاپ کتاب زیست، چاپ کتاب ادبیات، چاپ کتاب اقتصاد، چاپ کتاب بازرگانی، چاپ کتاب ورزشی، چاپ کتاب برق و چاپ کتاب الکترونیک، چاپ کتاب صنایع، چاپ کتاب فلسفه، چاپ کتاب ادبیات و چاپ کتاب زبان شناسی، چاپ کتاب فقه، چاپ کتاب مالی و چاپ کتاب بازرگانی، چاپ کتاب شعر، چاپ کتاب رمان (چاپ رمان)، چاپ کتاب فیزیک، چاپ کتاب تاریخ، چاپ کتاب زمین شناسی، چاپ کتاب ارتباطات، چاپ کتاب نفت و چاپ کتاب گاز و غیره

چاپ کتاب ارزان

ترجمه انگلیسی به فارسی کتاب- ترجمه کتاب

ترجمه ارزان کتاب

بارها ملاحظه شده که شخصی کتابی تهیه می نماید که مطالب بسیار مفیدی درآن وجود دارد اما به دلیل کیفیت بسیار پایین در ترجمه انگلیسی به فارسی کتاب، مخاطب پس از مطالعه بخشی از کتاب دچار سردرگمی شده و دست از ادامه مطالعه کتاب برمی دارد. بسیاری از این کتب تالیف ناشران مشهور جهانی هستند اما مشکل درمحتوای اصلی کتاب نیست بلکه مشکل در ترجمه انگلیسی به فارسی کتاب (ترجمه کتاب) بوده و به زبان دیگر اشکال در ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی کتاب  (ترجمه کتاب به صورت تخصصی) است. ترجمه کتاب به صورت تخصصی یکی از نکات مهم در حوزه ترجمه کتاب است زیرا ممکن است مترجم فردی با دانش در حوزه ترجمه باشد اما به دلیل نداشتن دانش در حوزه ای که کتاب تالیف شده، نتواند ترجمه انگلیسی به فارسی کتاب (ترجمه کتاب) را درست انجام دهد. مراد از درست انجام دادن، ترجمه تخصصی لغات موجود در حوزه مورد بحث کتاب می باشد از آنجا که مخاطبان کتاب ندرتا فرد یا افراد خاصی هستند از اینرو باید ترجمه انگلیسی به فارسی کتاب (ترجمه کتاب) به صورتی ارائه شود که این ترجمه روان و ساده بوده و بتواند مفاهیم کتاب را به مخاطبان به راحتی انتقال دهد. در حوزه ترجمه، بیشترین حجم کاری روی ترجمه انگلیسی به فارسی کتاب است.

در ترجمان سنتر ،ترجمه ارزان کتاب (ترجمه کتاب با قیمت ارزان) با بالا ترین کیفیت انجام خواهد شد کافی است فقط یک بار از خدمات ترجمه ارزان کتاب سایت ترجمان سنتر استفاده کنید تا برای همیشه مشتری ما شوید.

سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی کتاب

چناچه قصد ترجمه انگلیسی به فارسی کتاب (ترجمه کتاب) و یا بالعکس دارید؛ ما به شما پیشنهاد می کنیم در ترجمه انگلیسی به فارسی کتاب از خدمات ترجمه ترجمان سنتر استفاده کنید. در ترجمان سنتر مترجمان متخصصی در رشته های مختلف وجود دارد که براساس رشته شما، بهترین و متخصص ترین مترجم  برای ترجمه انگلیسی به فارسی کتاب انتخاب خواهد شد. برای ثبت سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی تخصصی کتاب  لطفا فرم سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی کتاب را پر نمائید.

ثبت سفارش

  • انواع فایل های مجاز : jpg, pdf, doc, docx.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
چاپ ارزان کتاب

هزینه چاپ کتاب

چاپ ارزان کتاب
ترجمه
ترجمه مقاله ISI
ترجمه مقاله ISI
ترجمه کتاب
ترجمه مقاله
ترجمه مقاله ISI
ترجمه مقاله
ترجمه مقاله ISI
ترجمه مقاله
تکنیکهای ارتقای کیفیت ترجمه متن، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب
ترجمه مقاله
ترجمه مقاله ISI
ترجمه سریال

ترجمه فیلم

ترجمه متن
ترجمه متن
ترجمه تصویر
ترجمه فارسی به عربی
ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله
هزینه چاپ کتاب
ترجمه مقاله ISI
ترجمه چکیده مقاله روانشناسی
ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله
ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله، ترجمه مقاله
هزینه چاپ کتاب
ترجمه متن
تمام حقوق سایت متعلق به ترجمان سنتر است.