ترجمه فیلم

ترجمه فیلم های روز دنیا امروزه یکی از مشاغلی است که فارالتحصیلان رشته مترجمی می توانند برای کسب درآمد از آن استفاده کنند.  ترجمه فیلم از این جهت اهمیت دارد که در زندگی امروزه برای اکثر افراد دیدن فیلم ترجمه شده یا دوبله شده از اهمیت ویژه ای برخودار است. برای خیلی از افراد پیش آمده است که یک فیلم را که تعریفش را بسیار شنیده اند، برای تماشا در دستگاه پخش قرار میدهند. پس از دیدن بخشی از فیلم چون چیزی دستگیرشان نمیشود، کلافه شده و از دیدن ادامه فیلم منصرف میگردند، امروزه سایت های مختلفی وجود دارند که ترجمه فیلم ها و سریال های روز دنیا را برای دانلود در اختیار کاربران قرار می دهند، اما در این میان فیلم هایی وجود دارند که هیچ کجا ترجمه آنها در دسترس نیست. راهکار ترجمه فیلم مورد نظر  شما این است که آن فایل را به به بهترین سایت ترجمه فیلم در ایران یعنی ترجمان سنتر بسپارید تا متخصصان ترجمان سنتر پس از مشاهده و قیمت گذاری، فرایند ترجمه فیلم را آغاز نمایند. ترجمه فیلم ممکن است کاربرد های متفاوتی داشته باشد:

  • ممکن است ترجمه فیلم برای علاقمندان به موزیک ویدیو باشد
  • ممکن است ترجمه فیلم حاوی مطالب آموزشی برای مقاصد آموزشی باشد.
  • ممکن است ترجمه فیلم محتوای حقوقی داشته باشد.
  • ممکن است ترجمه فیلم محتوای تخیلی داشته باشد.

چنانچه فایل انگلیسی زیر نویس در اختیار شما باشد، میتوانید به راحتی سفارش ترجمه آنرا ثبت کرده و پس از قیمت گذاری و پرداخت، در زمان تعیین شده ترجمه فیلم خود را دریافت نمایید. در صورت عدم در اختیار داشتن فایل فیلم می توانید لینک آنرا ثبت نموده تا متخصصان ترجمان سنتر آنرا از اینترنت دانلود نموده و شما سپس با ثبت سفارش و پرداخت پیش پرداخت ترجمه فیلم مدنظر خود را دریافت نمائید.

سخنی با مترجمین:

معمولا به همراه تمام فیلمهای جهان زیر نویس انگلیسی وجود دارد از اینرو به منظور ترجمه فیلم ، می توان روی فایل زیرنویس انگلیسی راست کلیک نموده سپس با استفاده از notepad  ویندوز فایل را باز کنید.پس از آن با پاک کردن بخشهای ترجمه انگلیسی می توان آنها را با ترجمه فیلم به زبان فارسی جایگزین نمائید. همچنین برای ترجمه فیلم و تولید زیر نویس فیلم و تنظیم زمان ترجمه فیلم میتوان از نرم افزار Subtitle Edit بهره گرفت. برای تنظیم زمان ترجمه فیلم باید زیرنویس را در نرم افزار باز کرده و پس از آن هر خط از ترجمه فیلم و زمان شروع و مدت نمایش آن در نرم افزار  قابل مشاهده است. برای تنظیم زمان ترجمه فیلم خط مورد نظر را انتخاب کنید. سپس در بخش Start Time و Duration میتوانید زمان ترجمه فیلم را تنظیم کنید.

چاپ ارزان کتاب

هزینه چاپ کتاب

چاپ ارزان کتاب
ترجمه
ترجمه مقاله ISI
ترجمه مقاله ISI
ترجمه کتاب
ترجمه مقاله
ترجمه مقاله ISI
ترجمه مقاله
ترجمه مقاله ISI
ترجمه مقاله
تکنیکهای ارتقای کیفیت ترجمه متن، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب
ترجمه مقاله
ترجمه مقاله ISI
ترجمه سریال

ترجمه فیلم

ترجمه متن
ترجمه متن
ترجمه تصویر
ترجمه فارسی به عربی